Web Designer

Graphic Web Designer

Colegul nostru ideal stie sa zambeasca si sa se distreze chiar si cand e mult de lucru. Suntem o echipa tanara si glumeata, ne intelegem foarte bine si nu vrem sa ne strice cineva atmosfera 🙂 Si cel mai important: este dispus sa invete. Daca invata, creste, iar daca el creste, noi impreuna crestem!

  • Tip Job: Full Time, Permanent
  • Nivel cariera: Junior
  • Departament: Marketing
  • Localizare: Bucuresti, Romania
  • Data start: oricand

Cerinte

  • Cunostinte tehnice minime in domeniul IT&C;
  • Cunostinte Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, HTML, CSS;
  • Talent grafic, simt artistic;
  • Creativitate si originalitate;
  • Initiativa, spirit analitic si putere de concentrare;
  • Flexibil, comunicativ si team player.

Responsabilitati

  • Experienta in administrarea de continut web (CMS)
  • Crearea de concepte vizuale;
  • Crearea de newsletter, bannere statice, landing pages, etc.
  • Colaboreaza cu membrii din echipa de marketing in scopul integrarii si respectarii deadline-urilor

Ce iti oferim la IT Genetics?

  • Salariu atractiv
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Posibilitatea obtinerii de certificari
  • Super colegi
  • Un scaun confortabil si cafea buna 🙂

Aplica pentru acest post!