Tehnician case de marcat

“Singura modalitate prin care poti face lucruri extraordinare este sa iubesti ceea ce faci” – Steve Jobs.

La IT Genetics iubim ceea ce facem si ne place foarte mult sa lucram impreuna pur si simplu pentru ca ne distram mult prea bine. Hai si tu in echipa noastra si iti promitem ca nu vei simti deloc ca muncesti! Ti se va intampla ceva super cool: te vei indragosti iremediabil de meseria ta!

  • Tip Job: Full Time, Permanent
  • Nivel cariera: Oricare
  • Departament: Tehnic
  • Localizare: Bucuresti, Romania
  • Data start: oricand

Candidatul ideal

  • Cunostinte bune in instalarea si configurarea sistemului de operare MS Windows si a programelor de aplicatii;
  • Cunostinte in instalarea si configurarea retelelor de calculatoare;
  • Ordonat si meticulos in lucrul cu documentele si respectarea procedurilor interne;
  • Responsabil in realizarea obiectivelor de volum si calitate;
  • Abilitati de comunicare si relationare cu oamenii.

Reprezinta avantaje

  • Permis de conducere
  • Nivel de educatie universitar de profil tehnic

Descrierea jobului

  • Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;
  • Intocmirea tuturor documentelor impuse de lege şi de procedura de lucru la vanzarea, instalarea şi fiscalizarea echipamentelor de marcat fiscale;
  • Instruirea utilizatorilor pentru utilizarea corectă a echipamentelor fiscale si a echipamentelor periferice achizitionate;
  • Acordarea de asistenţă clienílor;
  • Respectarea specificaţiilor producătorului si procedurilor de lucru in setarea, formatarea si interventiile asupra componentelor hardware.

Ce iti oferim la IT Genetics?

  • Un salariu atractiv corelat cu performanta
  • Abonament de servicii medicale la o clinica privata
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Colegi tineri, motivati si performanti
  • Dezvoltarea cunostintelor prin contributia in proiecte complexe
  • Un scaun confortabil si cafea buna 🙂

Aplica pentru acest post!